Objednávka

Verze uvedené v tomto ceníku jsou určeny pro instalaci na 1 samostatný počítač nebo 1 server se sdílením dat pro neomezený počet stanic. V případě zájmu o multi verzi pro více samostatných počítačů, serverů nebo lokalit nás prosím kontaktujte, připravíme pro vás výhodnou individuální nabídku.

Při společném nákupu Knihy jízd i Cestovních příkazů může být poskytnuta individuální sleva, a pokud se liší počet vozidel u Knihy jízd od počtu pracovníků v Cestovních příkazech, je pro výběr verze Mapy určující vyšší číslo. Při společném zakoupení 2 map (ČR+SR) je již do prodejní ceny zakalkulována sleva 20%, při zakoupení 3 map (ČR+SR+Evropa) sleva 30%.

Software je poskytován se zajištěnou servisní podporou, uživatel tak má zajištěn trvalý přístup ke všem novým verzím, a nárok na bezplatnou telefonickou a mailovou podporu. První rok od data zakoupení je servis poskytován bezplatně, poté je servisní poplatek za 1 rok ve výši 25% z ceny licence. Software není možné používat bez servisní podpory.

Software Autopark - Kniha jízd a Cestovní příkazy je určen pro Windows 7 a vyšší (8, 8.1, 10, 11; Server 2008, 2012, 2016, 2019). OS X (Mac OS) není podporován, ale Autopark je plně funkční jak v Parallels Desktop for Mac tak ve VirtualBox for OS X.

Zadejte požadovanou licenci software Autopark

Kniha jízd

Děkujeme za objednávku našeho sotware, v nebližší možné době Vás budeme kontaktovat mailem nebo telefonicky pro ověření objednávky. Přejeme pěkný zbytek dne.

Kniha jízd
Cestovní příkazy
Cestovní příkazy
Mapy pro výpočet vzdáleností
Mapy pro výpočet vzdáleností
Způsob distribuce a platby
Způsob distribuce a platby
Kontaktní údaje
Kontaktní údaje