Objednávka

Verze uvedené v tomto ceníku jsou určeny pro instalaci na 1 samostatný počítač nebo 1 server se sdílením dat pro neomezený počet stanic. V případě zájmu o multi verzi pro více samostatných počítačů, serverů nebo lokalit nás prosím kontaktujte, připravíme pro vás výhodnou individuální nabídku.

Při společném nákupu Knihy jízd i Cestovních příkazů může být poskytnuta individuální sleva, a pokud se liší počet vozidel u Knihy jízd od počtu pracovníků v Cestovních příkazech, je pro výběr verze Vzdáleností km určující vyšší číslo. Při společném zakoupení 2 Vzdáleností km (ČR+SR) je již do prodejní ceny zakalkulována sleva 20%, při zakoupení 3 (ČR+SR+Evropa) sleva 30%.

Software je poskytován se zajištěnou servisní podporou, uživatel tak má zajištěn trvalý přístup ke všem novým verzím, a nárok na bezplatnou telefonickou a mailovou podporu. První rok od data zakoupení je servis poskytován bezplatně, poté je servisní poplatek za 1 rok ve výši 25% z ceny licence. Software není možné používat bez servisní podpory.

Software Autopark - Kniha jízd a Cestovní příkazy je určen pro Windows 7 a vyšší (8, 8.1, 10, 11; Server 2008, 2012, 2016, 2019). OS X (Mac OS) není podporován, ale Autopark je plně funkční jak v Parallels Desktop for Mac tak ve VirtualBox for OS X.

Zadejte požadovanou licenci software Autopark

Kniha jízd

Děkujeme za objednávku našeho sotware, v nebližší možné době Vás budeme kontaktovat mailem nebo telefonicky pro ověření objednávky. Přejeme pěkný zbytek dne.

Kniha jízd
Cestovní příkazy
Cestovní příkazy
Vzdálenosti km
Vzdálenosti km
Způsob distribuce a platby
Způsob distribuce a platby
Kontaktní údaje
Kontaktní údaje